SIUVIMAS/REKLAMINIAI DRABUŽIAI

Beveik dešimt metų dirbame dizaino ir siuvimo srityje, todėl galime pasiūlyti įvairių, Lietuvoje, Vilniuje esančioje siuvykloje pasiūtų gaminių.

Galime pasiūlyti unikalių drabužių Jūsų asmeniniam ar įmonės įvaizdžiui, dovanoms bei kitoms progoms.

Išpildysime Jūsų viziją, jeigu Jums rūpi kokybė, vietinė, lietuviška produkcija ir išskirtinumas.

Galime pasiūti ir vienetinių drabužių, ir didesnį jų kiekį. Taip pat galime pagaminti įvairaus tipo ir audinio maišelių, krepšių, prijuosčių ir kitų gaminių, atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

Ieškantiems pigesnio ir paprastesnio, labiau praktiško varianto, siūlome gausų ir įvairų jau pagamintų drabužių bei kitų gaminių asortimentą, tiekiamą mūsų partnerių.
Galime pasiūlyti Stanley Stella, ID identity, Promo stars, Mantis, Fruit of the Loom, Sol's, Roly, B&C ir kitų prekės ženklų drabužius.

Ar jūsų spintoje yra drabužis, kuris vertas antros galimybės? Ar norėtumėte ką nors turėti tikrai unikalaus ir tvaraus? Mes galime jums padėti. Atsiųskite mums savo drabužio nuotrauką ir aptarsime detales.

Išklausysime ir išsiaiškinsime jūsų idėjas apie drabužį, parinksime temą, detales, dekoracijos ir dekoravimo technikos kartu. Tai priklauso nuo jūsų – galime kartu nuspręsti kiekvieną smulkmeną arba galite mums pranešti, kas yra iš tikrųjų jums svarbu ir tada suteiksite mums laisvę kurti. Galime pilnai dekoruoti ir perdaryti jūsų drabužį arba pakeisti/pridėti tik vieną ar kelias smulkias detales. Išklausę jūsų pageidavimus, atsiunčiame eskizą. Galime papuošti jūsų drabužį, pridedant šiek tiek jūsų turinio (nuotraukos ir pan.) , taip pat galite pasižvalgyti po mūsų galeriją. Naudojame įvairias dekoravimo technikas: siuvinėjimą, sublimaciją, termo spaudą, dažymą rankomis, naujų detalių prisiuvimas, Iškerpame kai kurias dalis, kad prisiūtume ką nors naujo. Sukursime kūrinį, kuris yra vienas ir vienintelis, unikalus. Tai puiki proga pasipuošti bet kuriai šventei, renginiui ar tiesiog šauniam vakarėliui.

Individualūs užsakymai

KAINOS

Drabužių ir kitų gaminių kainos derinamos individualiai.

Norite ko nors paklausti?
Leiskite mums tai išgirsti.

SUSISIEKITE SU MUMIS