Kokybiška paslauga ir nuoširdus rūpestis

APIE MUS

Esame šeima, dešimt metų dirbanti siuvimo ir dizaino srityse. Sukaupėme gausią patirtį ir žinias, realizuojant įvairius projektus bei prekės ženklus. Kuriame dizainą, kuruojame siuvimo procesą, o nuo 2020 metų teikiame siuvinėjimo bei sublimacijos ir termo spaudos paslaugas.

Mūsų svarbiausias tikslas - kokybė. Naudojame kokybiškas priemones ir dekoruojame profesionaliais įrenginiais. Bendradarbiaujame su žinomiausiais reklaminės aprangos, tekstilės, sublimacinių produktų bei reklaminių prekių gamintojais.

Visa įgyvendiname ne tik profesionaliai ir kruopščiai, bet ir vedami įkvėpimo bei rūpesčio kliento poreikiais. Žmogiškai ir nuoširdžiai.

KOKYBĖ IR ATIDUMAS

Be abejonės, svarbiausia - kokybė ir kliento pasitenkinimas galutiniu rezultatu. Tačiau mes rūpinamės ir proceso sklandumu bei malonumu jį realizuojant.

Esame atidūs detalėms - ir techninėms, ir bendravimo, visapusiškų kliento poreikių atliepimo.

PATIRTIS
KŪRYBIŠKUMAS

Daug metų dirbdami dizaino ir siuvimo srityje, sukūrę ir vystydami kelis skirtingus projektus nuo pradinės, idėjos stadijos, dizaino, gamybos, komunikacijos iki pardavimų ir reklamos, įgijome daug patirties, kurią taikome ,,TAI MARGUMAI" projektuose.

Mums svarbu - ne tik atlikti darbą, bet, esant poreikiui, patobulinti jo kūrybinę bei gamybinę dalį, siūlant klientui geriausiai jo idėjos realizavimui tinkančius būdus.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Atliktos logotipų siuvinėjimo ir spausdinimo paslaugos ant mūsų įmonės darbo drabužių, bei darbo knygų. Kaip klientas pajutau didelį dėmesį, mane išklausė, patarė, operatyviai įvykdė užsakymą. Esame patenkinti rezultatu, todėl galime drąsiai rekomenduoti pasinaudoti šiomis paslaugomis ir jūsų įmonei.

- Saimonas Vaitkus, UAB Belija Pro

Puikiai atliktas individualus užsakymas. Viską labai greitai ir operatyviai suderinome, o užsakymo išpildymas viršijo lūkesčius. Darius vienintelis atsakė į mano užklausą, padėjo išsigryninti dizainą, gamybos terminas taip pat buvo gerokai trumpesnis nei tikėjausi. Dar kartą ačiū už idėjos išpildymą :)

- Viktorija

Super profesionalus konsultavimas, aptarnavimas ir aukštos kokybės darbas. Tikrai dar kreipsimės ir rekomenduosim kitiem. Ačiū!

- Maksim Avdejenkov, UAB „Osmo Lietuva“

SEKITE MUS INSTAGRAM

SUSISIEKITE SU MUMIS

Norite ko nors paklausti?
Leiskite mums tai išgirsti.